Witamy w naszym przedszkolu
 
 

DRODZY RODZICE!

Nasze Przedszkole bierze udział w konkursie

„ZBIERAMY MAKULATURĘ –OSZCZĘDZAMY LASY „
prosimy o przynoszenie makulatury do filii na ulicy Sprzymierzonych 5, gdzie stoi specjalny pojemnik.
Pieniądze ze sprzedaży makulatury, przekazywane będą na konto TPD działającego przy naszym Przedszkolu.
Konkurs trwa do 30 kwietnia 2012 r. 

Archiwum

Październik - Listopad - Grudzień - Styczeń - Luty - Marzec - Kwiecień - Maj - Czerwiec - Lipiec

 Aktualności Październik

Dnia 28.10.2011r. trzy najstarsze grupy z naszego przedszkola uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym „ Biały czarownik”. Młodzi aktorzy ze Szkoły Podstawowej poradzili sobie naprawdę świetnie!
Miłym zaskoczeniem było spotkanie wśród aktorów jednej z naszych absolwentek Laury S. Cieszymy się, że z naszego przedszkola wychodzą mali artyści.

___________________________________________________________________________________
Pasowanie dzieci 3-letnich z grupy "Pieski " odbyło się 27 października 2011r. To szczególne wydarzenie ważne jest dla dzieci a także dla ich rodziców. Jest to również moment, kiedy maluchy stają się pełnoprawnymi przedszkolakami. Uroczystość rozpoczęła się od programu artystycznego. Dzieci śpiewały, recytowały wiersze i tańczyły. Następnie po uroczystym przyrzeczeniu słowami:"Ja przedszkolak dzielny będę zawsze uśmiechnięty...."dyrektor przedszkola Jolanta Krzak "zaczarowanym ołówkiem" mianowała każde dziecko na przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplom i "Paszport do kariery". Po pasowaniu był czas na swobodne rozmowy z rodzicami i dziećmi, a także pora na słodki poczęstunek.                                                  
                                                  Zapraszamy do Galerii

___________________________________________________________________________________
Święto 3-latków.26 października w przedszkolu odbyła się uroczystość -pasowania na przedszkolaka w grupie "KRÓLICZKÓW" .Dzieci wystąpiły z programem artystycznym przygotowanym na tą uroczystość .Zaproszeni rodzice oraz pani Dyrektor nagrodzili "małych artystów" gromkimi brawami .Pani Dyrektor wręczyła dzieciom dyplomy oraz "paszporty do kariery" Optymistycznego przedszkola .
 
                                                  Zapraszamy do Galerii


 

          

                   Przedszkole przy ul. Krzywoustego 5                                                                        Przedszkole przy ul. Sprzymierzonych 5